Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Środa, 27.10.2021

Liczba wejść na stronę: 35349




Rady Okręgów - składy


Jednostki pomocnicze Gminy Miasta Toruń - VI kadencja (2021-2026):


RADA OKRĘGU NR 1 – PODGÓRZ
Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11
podgorz@um.torun.pl
1.    Bryś Cezary
2.    Budnik Joanna
3.    Karolewska Kamila
4.    Laskowska Żaneta
5.    Matuszak Michał
6.    Ośmiałowski Bartosz
7.    Piwoński Arkadiusz
8.    Sadurski Piotr - Przewodniczący
9.    Tuszyński Michał
10.   Wrycza-Wilińska Hanna
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 2 – STAWKI
Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Hallera 79
stawki@um.torun.pl
1.    Derebecki Tomasz
2.    Jankowska Milena
3.    Kocurek Anna
4.    Krystoforska-Bełwon Lidia
5.    Laskowska Agnieszka
6.    Nath Maciej
7.    Rudewicz Wioletta
8.    Ślot Michał
9.    Winiarski Łukasz - Przewodniczący
10.   Janowicz Weronika
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 3 - RUDAK
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26-32
rudak@um.torun.pl
1.    Deptuła Michał
2.    Iwanowska Barbara - Przewodnicząca
3.    Kuczmarska Iwona
4.    Pacuk Dariusz
5.    Rutecka Joanna
6.    Szczerbiak Szymon
7.    Szczesna Sylwia
8.    Wieczorek Wacław
9.    Wojciechowska-Berdzik Mirela
10.   Wolf Wiesław
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 4 - CZERNIEWICE
Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Włocławska 237/239
czerniewice@um.torun.pl
1.    Babiuk Adam
2.    Jasiakiewicz Tomasz
3.    Jasińska Hanna
4.    Kania Wiesław  - Przewodniczący
5.    Laurentowicz Marianna
6.    Leśniewicz Anna
7.    Malinowska-Pelczar Agnieszka
8.    Mądrzejewski Piotr
9.    Szczerbiak Jakub
10.  Szymkiewicz Tomasz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 5 - KASZCZOREK
Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Turystyczna  19
kaszczorek@um.torun.pl
1.    Angowska Gertruda
2.    Kołowski Krzysztof - Przewodniczący
3.    Koszelak Jacek
4.    Madej Jacek
5.    Makowiecki Zygmunt
6.    Nowak Marek
7.    Okruciński Daniel
8.    Pietkiewicz Grzegorz
9.    Sztangierski Radosław
10.   Widliński Tomasz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 6 - GRĘBOCIN-BIELAWY
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8
bielawy-grebocin@um.torun.pl
1.    Brożek Katarzyna
2.    Ciżmowska Daniela
3.    Kwiatkowski Jan
4.    Liberadzki Paweł - Przewodniczący
5.    Osiński Arkadiusz
6.    Przybysz Jan
7.    Rygielski Andrzej
8.    Wawrzak Małgorzata
9.    Wiśniewski Edward
10.   Witkowska Longina
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 7 – SKARPA
Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1/5
skarpa@um.torun.pl
1.    Kempara Marta
2.    Kędzierska Halina
3.    Krzyżelewska-Grinberg Anna
4.    Kurzac Joanna
5.    Lubryka Tomasz - Przewodniczący
6.    Przygodzka Joanna
7.    Przygodzki Jacek
8.    Sulik Michał
9.    Ważny Agnieszka
10.   Zabłocki Tomasz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 9 – JAKUBSKIE-MOKRE
Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Łąkowa 13
jakubskie-mokre@um.torun.pl
1.    Borkowska Joanna - Przewodnicząca
2.    Borkowska Krystyna
3.    Chyl Grzegorz
4.    Marach Anna
5.    Marach Piotr
6.    Mendyka Szymon
7.    Micun Medard
8.    Noga Magdalena
9.    Teus Daria
10.  Żuchowska Joanna
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 10 - WRZOSY
Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9
wrzosy@um.torun.pl
1.    Kiełpiński Jacek
2.    Litkowska Małgorzata
3.    Strzemeska Regina
4.    Łowicki Marcin - Przewodniczący
5.    Kwiatkowski Arseniusz
6.    Nadolny Marcin
7.    Jaruszewski Wojciech
8.    Ruszkowski Łukasz
9.    Strzemeski Krzysztof
10.  Zaremba Danuta
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 11 - CHEŁMIŃSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49
chelminskie@um.torun.pl
1.    Kardasz Justyna
2.    Zglińska Anna
3.    Trapnell Beata - Przewodnicząca
4.    Liegmann Iwona
5.    Heller Michał
6.    Gulak-Lipka Patrycja
7.    Wiznerowicz Piotr
8.    Wiese Tomasz
9.    Wyrzykowska-Antkiewicz Monika
10.   Śledź Robert
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 12 – STAROMIEJSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9
staromiejskie@um.torun.pl
1.    Dubilewicz Beata
2.    Furmanek Waldemar
3.    Furmanek Patrycja Elżbieta
4.    Jarosz Adam - Przewodniczący
5.    Pranke-Zdziebło Beata
6.    Gorzycki Mariusz
7.    Smoliński Marek Janusz
8.    Gorzycka Kornelia
9.    Rucińska Karolina
10.  Tomaszewski Bartosz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 13 - BYDGOSKIE
Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Krasińskiego 45/47
bydgoskie@um.torun.pl
1.    Broniszewski Łukasz
2.    Jankowski Sylwester
3.    Kałdowska Małgorzata
4.    Kasiorkiewicz-Demko Aleksandra
5.    Krynicka-Szroeder Katarzyna
6.    Lamers Anna
7.    Mackiewicz Aldona
8.    Malchrowicz Agata
9.    Pekasiewicz Maria
10.  Stawiski Maciej - Przewodniczący



Składy Rad Okręgów poprzednich kadencji:


 

Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: BRM
Data wytworzenia: 16-12-2012
Kto opublikował: Paweł Piotrowicz
Data publikacji: 00-00-0000 00:00:00
Kto zmodyfikował: Beata Czerwonka
Data ostatniej modyfikacji: 15-10-2021 10:04:30
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt