Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Wtorek, 12.12.2017

Liczba wejść na stronę: 153139





Oświadczenia majątkowe pracowników samorządowych


Kierownictwo urzędu:

Fiderewicz Zbigniew - I Zastępca Prezydenta Torunia:

Flisykowska-Kacprowicz Magdalena - Skarbnik Miasta Torunia:

Mularz Jacek - Sekretarz Miasta Torunia:

Rakowicz Andrzej - III Zastępca Prezydenta Torunia:

Rasielewski Zbigniew - II Zastępca Prezydenta Torunia:

Szczubiał Mariusz - Zastępca Skarbnika Miasta:

Zaleski Michał - Prezydent Miasta Torunia:

Radni Rady Miasta:

Beszczyński Jarosław - Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska, Przewodniczący Klubu Radnych Czas Gospodarzy:

Cichowicz Maciej - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Torunia:

Czyżniewski Marcin - Przewodniczący Rady Miasta Torunia:

Frąckiewicz Marian - Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej:

Gołębiewski Jakub - Radny Miasta Torunia:

Gulewski Paweł - Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Rozwoju, Strategii Miasta i Gospodarki Przestrzennej:

Jakubaszek Michał - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Torunia:

Jóźwiak Bartłomiej - Radny Miasta Torunia, Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej, Przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP:

Klabun Wojciech - Radny Miasta Torunia, Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Inicjatyw Społecznych i Gospodarczych,:

Kowalska Sylwia - Radna Miasta Torunia, Przewodnicząca Klubu Radnych Czas Mieszkańców:

Kowalski Jacek - Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu i Turystyki.:

Królikowska-Ziemkiewicz Barbara - Radna Miasta Torunia:

Krużewski Maciej - Radny Miasta Torunia:

Olszta-Bloch Magdalena - Radna Miasta Torunia, Przewodnicząca Komisji Rewitalizacji Miasta:

Rzymyszkiewicz Michał - Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Inicjatyw Społecznych i Gospodarczych.:

Szuba Ludwik - Radny Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Budżetu, Przewodniczący Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość:

Tuszyńska Dagmara - Radna Miasta Torunia:

Waczyński Witold - Radny Miasta Torunia:

Walkusz Łukasz - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Torunia:

Wiśniewski Paweł - Radny Miasta Torunia, Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu:

Wojtasik Karol - Radny Rady Miasta Torunia, Przewodniczący Komisji Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Kultury i Promocji:

Zając Danuta - Radna Miasta Torunia, Wiceprzewodnicząca Komisji Rewitalizacji Miasta:

Ząbik Jan - Radny Miasta Torunia:

Żejmo-Wysocka Krystyna - Radna Rady Miasta Torunia, Wiceprzewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Kultury i Promocji:

Wydział Ochrony Ludności:

Drozdowski Piotr:

Mitręga Krzysztof - dyrektor:

Noskowicz Dariusz:

Pleskot Janusz:

Przybylski Marek - kierownik referatu ochrony ludności i spraw obronnych:

Rabuszak Andrzej:

Urząd Stanu Cywilnego:

Idzikowska Dorota:

Krzywdzińska Iwona - zastępca kierownika:

Orłowska Ewa - zastępca kierownika:

Pułkownik Katarzyna - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego:

Umżyńska Wiesława:

Biuro Toruńskiego Centrum Miasta:

Iżycka Aleksandra - dyrektor BTCM:

Wydział Kultury:

Derkowski Zbigniew - dyrektor wydziału:

Giza Piotr:

Wydział Architektury i Budownictwa:

Adamska Małgorzata - kierownik referatu architektury i urbanistyki:

Gutkowska Beata - kierownik referatu budownictwa:

Kwiatkowska Jadwiga:

Matuszewska Renata - zastępca dyrektora wydziału:

Osłowski Andrzej - kierownik referatu infrastuktury technicznej:

Popielewski Adam - Architekt Miasta, dyrektor wydziału:

Biuro Ekonomiki i Nadzoru Właścicielskiego:

Kossakowska Ewa - dyrektor biura:

Wydział Prawny:

Kuklińska Agnieszka:

Romanowska Beata - dyrektor wydziału:

Pełnomocnik Prezydenta ds. Ochrony Informacji Niejawnych:

Kończal Jarosław - Pełnomocnik PMT ds. Ochrony Informacji Niejawnych:

Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej:

Miłoszewska Izabela - dyrektor wydziału:

Opalińska Renata - przewodnicząca zespołu:

Przybysz Andrzej:

Wydział Ewidencji i Rejestracji:

Andrzejak Anna:

Brzezik-Magdowska Anna - kierownik referatu rejestracji pojazdów i nadzoru:

Brzozowska Małgorzata:

Fischer Dariusz:

Gazda Michał:

Jasińska Aleksandra:

Jurkiewicz Barbara - kierownik referatu działalności gospodarczej:

Kisielewski Krzysztof - dyrektor wydziału:

Klein Ewa:

Kowalkowska Hanna:

Kukiełczyńska Jolanta:

Kwiatkowski Roman:

Maciejewska Barbara:

Makarewicz Agnieszka:

Oczachowska Monika:

Pyznarska Wanda:

Rutkowska Agnieszka:

Szulist Anna:

Szwed Krystyna:

Szyplik Maria Hanna:

Typek Łukasz:

Wojnowska Teresa:

Wydział Spraw Administracyjnych:

Czyż-Zaleska Iwona - kierownik referatu ewidencji ludności i dowodów osobistych:

Kuczkowski Maciej:

Przybysz Grażyna - dyrektor wydziału:

Rzymyszkiewicz Aleksandra:

Wojdyło Jerzy:

Wydział Edukacji:

Nowicka-Skuza Katarzyna - zastępca dyrektora wydziału:

Łukaszewska Anna - dyrektor:

Miejski Rzecznik Konsumentów:

Sawicka Bożena - Miejski Rzecznik Konsumentów:

Wydział Gospodarki Komunalnej:

Kowallek Marcin - dyrektor wydziału:

Przybyszewski Krzysztof - kierownik referatu publicznego transportu zbiorowego:

Tyczyński Radosław:

Woźnicki Rafał - zastępca dyrektora ds. infrastrukturalnych i energetycznych:

Wydział Inwestycji i Remontów:

Maksim Marcin - dyrektor wydziału:

Wydział Gospodarki Nieruchomościami:

Kowalkowski Łukasz - zastępca dyrektora:

Krawiec Wiktor - dyrektor:

Pęszyńska-Jędrzejewska Małgorzata:

Rynkowski Adrian - kierownik referatu postępowania administracyjnego:

Szmyd Maria - kierownik referatu ewidencji i dzierżaw:

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków:

Romaniszyn Mirosława - p.o. Miejskiego Konserwatora Zabytków:

Wydział Środowiska i Zieleni:

Borzych Hanna:

Burak Szczepan - dyrektor wydziału:

Pomianowska Halina:

Swinarska Jolanta - kierownik referatu ochrony środowiska i gospodarki wodnej:

Wydział Budżetu i Planowania Finansowego:

Pietrzak Aneta - dyrektor wydziału:

Biuro Rady Miasta:

Wiliński Marek:

Wydział Podatków i Windykacji:

Klepaczko Katarzyna:

Manelski Adam:

Mierzejewska Agnieszka:

Ozimkiewicz Anna:

Skowrońska Maria - dyrektor wydziału:

Soszyńska Wiktoria:

Stańko-Dąbkowska Bogusława - kierownik referatu księgowości podatkowej:

Szatkowski Jarosław - kierownik referatu egzekucji:

Wydział Geodezji i Kartografii:

Adamczyk Dariusz - dyrektor wydziału, geodeta powiatowy:

Ossowska Krystyna:

Wydział Rozwoju i Programowania Europejskiego:

Lewandowska-Robak Maja - dyrektor wydziału:

Niedziałkowska Anna:

Wydział Sportu i Rekreacji:

Dąbrowska Katarzyna:

Soczyńska Mariola - dyrektor wydziału:

Zakrzewski Adam:

Wydział Księgowości:

Gawarkiewicz Teresa - dyrektor wydziału:

Linowska Anna:

Biuro Mieszkalnictwa:

Kowalska Elżbieta - dyrektor:

Wydział Komunikacji Społecznej i Informacji:

Piotrowicz Paweł - dyrektor:

Wydział Promocji i Turystyki:

Banaszczuk-Kisiel Ewa - dyrektor wydziału:

Kunert Tomasz:

Kancelaria Prezydenta Miasta:

Stasiuk-Lewandowska Marta - dyrektor kancelarii:

Biuro Obsługi Urzędu:

Czechowski Przemysław - dyrektor biura:

Konstanty Piotr - kierownik referatu:

Popławski Romuald:

Biuro Kontroli:

Krzywdzińska Jadwiga - dyrektor biura:

Referat Kadr i Szkoleń:

Andrzejewska Kamila - kierownik referatu kadr i szkoleń:

Dom Muz
Grzeszkowiak Tomasz - dyrektor:

Kopańska Elżbieta:

Wygonowska Lidia - Główna księgowa:

Ogród Zoobotaniczny
Gęsińska Beata - dyrektor:

Miejski Zarząd Dróg
Andrzej Glonek:

Kalinowski Stefan - :

Kurzawski Mateusz:

Rafał Wiewiórski - Dyrektor:

Tomasz Tupalski - :

Centrum Kultury Dwór Artusa
Iwona Tyczyńska:

Karolina Pietrzak - Główna księgowa:

Pijanowski Marek - dyrektor:

Łukasz Lewandowski:

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
Grzegorz Brożek - wiceprezes MPO:

Honorata Ikiert - główna księgowa:

Marek Masalski:

Rajczyk Dariusz:

Rozwadowski Piotr - Prezes:

Muzeum Okręgowe
Rubnikowicz Marek - dyrektor:

Tybus-Bugajska Agnieszka - zastępca dyrektora:

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Żółtowska Beata - prezes:

Teatr Baj Pomorski
Kaźmierska Bernadetta - :

Lisowski Zbigniew - dyrektor:

Szałkiewicz Sylwia - główna księgowa:

Młodzieżowy Dom Kultury
Skonieczka Ewa - dyrektor:

Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o.
Adam Szumlas - :

Piotr Rama - Zastępca prezesa:

Szymański Janusz - :

Zbigniew Wyszogrodzki - Prezes:

Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza
Bartłomiejus Hanna:

Ciesielska Anna:

Puzdrowska Renata - dyrektor:

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.
Bogdan Górzyński - :

Majewski Władysław - Prezes:

Piotr Kociucki - wiceprezes:

Pluciński Łucjan - :

Ruczkowska Ewelina:

Waldemar Daraż - wiceprezes:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Czekała Marek - dyrektor:

Dudzik Paweł:

Miejska Pracownia Urbanistyczna
Stasiak Anna - dyrektor:

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
Janusz Bobek:

Mikulska Monika - dyrektor:

Roman Bicki - :

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Dybiński Aleksander - Dyrektor:

Straż Miejska
Bartulewicz Mirosław - Komendant Straży Miejskiej:

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Bielski Robert - Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej:

Biernat Anna - :

Bochenek Jarosław - dyrektor:

Dzikowska Barbara:

Kraśkiewicz Iwona:

Lewandowska Bogusława - :

Luiza Bajdak:

Majszak Aneta:

Marcin Cięgotura:

Podgórska Kazimiera:

Popiela Kamila - Kierownik Działu:

Popławska Małgorzata - Kierownik Działu:

Poremska Joanna - Kierownik Działu:

Radzimska Agnieszka - Kierownik Działu:

Stolarczyk Piotr - Zastępca Dyrektora:

Sudzińska Maria:

Urbańska Irena:

Ośrodek Informacji Turystycznej
Wiśniewski Szymon - dyrektor:

Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.
Mazur-Świerczyńska Monika - prezes:

Specjalistyczny Szpital Miejski
Zaleska Krystyna - dyrektor:

Miejska Przychodnia Specjalistyczna
Mleczek-Dąbrowska Bożena - Dyrektor:

Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Sienkiewicz Małgorzata - kierownik:

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn
Jurkiewicz Tomasz - Kierownik:

Miejski Ośrodek Edukacji i Profilaktyki Uzależnień
Gadziomska Maria Danuta - Dyrektor:

Dom Pomocy Społecznej
Kobyłecki Andrzej - dyrektor:

Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Młody Las
Czeczko-Durlak Anna - dyrektor:

Rodzinny Dom Dziecka
Cywiński Wojciech - dyrektor:

Halota Olgierd:

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 4
Brzezińska Grażyna:

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 3
Uzarska Małgorzata:

Dom Rodzinny
Siewiński Andrzej - dyrektor:

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Śmiarowska Grażyna - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Wandy Szuman w Toruniu
Blum Anna - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 2 im. Jana Brzechwy w Toruniu
Gładkowska Dorota - dyrektor:

Szlendak Aleksandra:

Przedszkole Miejskie Nr 3
Pakulska Anita - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 4
Jankowska Halina - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima w Toruniu
Węder Jolanta - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 6 im. Wandy Chotomskiej w Toruniu
Pesta Dorota - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 7
Juźków Joanna - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Janiny Awgulowej w Toruniu
Rutkowska Joanna - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 9 im.Doroty Gellner w Toruniu
Stalmirska Grażyna - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 10
Piątkowska Elżbieta - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 11 im. Tony Halika w Toruniu
Czekała Małgorzata - dyrektor:

Urbaniak Jadwiga:

Przedszkole Miejskie Nr 12 im. Władysława Szafera w Toruniu
Ciepła Aneta - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 13 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Czapiewska Hanna:

Matczak Anna - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 14 im. Janusza Korczaka w Toruniu
Kwiatkowska Małgorzata:

Struszek Katarzyna - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Czesława Janczarskiego w Toruniu
Lamparska Jadwiga - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Toruniu
Augustyniak Ewa:

Lamparska-Borowicz Maria:

Szkopińska Jolanta - dyrektor:

Przedszkole Miejskie Nr 17 im. Fryderyka Chopina w Toruniu
Blek Anna - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907 w Toruniu
Szulc Dorota - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 2 Elżbiety Zawackiej w Toruniu)
Cieszkowska Beata - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu
Stupak-Komorowska Lidia - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
Będkowska Barbara - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 6
Karaś Anna - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 21 im. Tony’ego Halika w Toruniu)
Fechner-Sędzicka Iwona - dyrektor:

Gancarz Jacek:

Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu)
Bortnowski Grzegorz - dyrektor:

Danuta Secemska:

I Liceum Ogólnokształcące
Glura Elżbieta - dyrektor:

III Liceum Ogólnokształcące
Więckowski Andrzej - dyrektor:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Toruniu (IV Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego Nr 4 w Toruniu)
Białek Małgorzata - Dyrektor:

V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu
Olszewski Marcin - dyrektor:

Zespół Szkół Nr 1 (VI Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 6 im. Zesłańców Sybiru w Toruniu)
Matuszewicz Zbigniew - dyrektor:

VII Liceum Ogólnokształcące im. Wandy Szuman w Toruniu
Ewa Mastalerz - dyrektor:

Malicka Genowefa:

IX Liceum Ogólnokształcące
Piotr Drążkowski - dyrektor:

Szefler Roman:

Ziółkowski Edward - :

Zespół Szkół Nr 10 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu
Drozdowski Andrzej:

Dąbkowski Michał - dyrektor:

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Toruniu (II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu)
Jamiński Mariusz:

Waldemar Gancarz - dyrektor:

Zespół Szkół Ekonomicznych
Adamczyk Liliana - dyrektor:

Żołnierkiewicz Grażyna - :

Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich
Wojda Roman - dyrektor:

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
Pyrczak Józef - dyrektor:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Nr 13 w Toruniu
Królikiewicz Jacek - dyrektor:

Olewnik Jerzy - :

Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych
Łopatko Małgorzata - dyrektor:

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
Przedpełska Urszula - dyrektor:

Zespół Szkół Samochodowych
Hejka Mirosław:

Marzanna Podpora - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu)
Gajewski Maciej - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 10 w Toruniu)
Cieślak Iwona - dyrektor:

Mincer Anna:

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. św. Jana Pawła II w Toruniu
Aneta Tadajewska:

Szymański Wojciech - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu
Łoś Jolanta - :

Żuchowska Tamara - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 15 w Toruniu)
Napierski Antoni - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 16 w Toruniu
Górska Grażyna - dyrektor:

Strzyżewska Barbara:

Szkoła Podstawowa Nr 17 im. gen. Józefa Bema w Toruniu
Iwanowska Barbara:

Szudzik Tadeusz - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 18 w Toruniu)
Bereska Magdalena - dyrektor:

Suckiel Małgorzata - :

Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu
Duszyńska Joanna:

Muszyńska Iwona - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 24 im. Szarych Szeregów w Toruniu)
Wronkowska Ewa - dyrektor:

Wysota Bożena - :

Szkoła Podstawowa Nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu
Czarnowska Anna - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 28 w Toruniu)
Sułkowska Grażyna - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 31 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Toruniu)
Adam Orgacki - dyrektor:

Antonowicz Wanda:

Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu
Rzemieniuk Bożena - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 33 Toruńska Szkoła Terapeutyczna w Toruniu
Lewandowska Laurencja - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Tony’ego Halika w Toruniu (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Nr 34 im. Tony’ego Halika w Toruniu)
Hoppe Beata - dyrektor:

Centrum Kształcenia Ustawicznego
Waczyńska Joanna - dyrektor:

Centrum Kształcenia Praktycznego
Borowski Tomasz - dyrektor:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Duszyńska Joanna - dyrektor:

Janas Monika:

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 19 im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego (z klasami dotychczasowego Gimnazjum Specjalnego Nr 19 im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego w Toruniu)
Golon Alicja - dyrektor:

Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu
Litowska Kinga - dyrektor:

Zawacka-Wakarecy Dorota - :

Zespół Szkół Nr 26
Bielecka-Skop Małgorzata - :

Fuerst Marek - dyrektor:

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Toruniu
Dargiel Karol - Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego:

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Banicki Michał:

Bilińska Kamila:

Blok Jerzy:

Budzichowska Monika:

Horbulewicz Adam - dyrektor:

Jurkiewicz Renata:

Murawska Dorota:

Pająkowska Alina:

Przybyła Edyta:

Pszczółkowska-Rudnicka Bożena:

Smętek Beata:

Stawska Ewa:

Strzałkowska Daria:

Strzelecka Bogumiła:

Ziach Agnieszka:

Zespół Szkół Technicznych
Jankowska Agnieszka - dyrektor:

Walter Anna:

Żłobek Miejski nr 1
Kubacka Bogumiła - dyrektor::

Żłobek Miejski nr 2
Wiesława Witkowska-Janusz - dyrektor::

Żłobek Miejski nr 3
Kołowrocka Iwona - dyrektor::

Dom Rodzinny
Rzewuski Krzysztof Jan - dyrektor:

Centrum Kultury Zamek Krzyżacki
Nowicki Andrzej - dyrektor:

Toruńska Agenda Kulturalna
Kubjaczyk Krystian - dyrektor::

Urbitor Sp. z o.o.
Świtalski Wojciech - prezes:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Toruniu
Maria Karulska - Zastępca dyrektora PSSE w Toruniu:

Wolska Hanna - dyrektor:

Centrum Sztuki Współczesnej
Białowicz Krzysztof:

Kuczma Wacław - dyrektor:

Klub Sportowy Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna
Rozwadowski Bogdan - Prezes:

Toruńska Infrastruktura Sportowa Sp. z o.o.
Andrzej Pietrowski - wiceprezes:

Skibiński Roman - :

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Wiśniewska Monika - dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 35
Lerman Ewa - dyrektor:

Łęc-Sienkiewicz Małgorzata:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki sp. z o.o.
Grabowski Grzegorz - prezes:

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
Krzysztof Koman - :

Szarszewski Łukasz - dyrektor:

Toruńskie Centrum Świadczeń Rodzinie
Agnieszka Radzimska:

Agnieszka Skiba:

Anna Biernat:

Joanna Poremska:

Kamila Popiela:

Małgorzata Popławska:

Piotr Stolarczyk - Dyrektor:

Toruńskie Centrum Usług Wspólnych
Paweł Modrzyński - Dyrektor:

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jana Pawła II w Toruniu
Ziętara Izabela - dyrektor:

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A