Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 
Środa, 21.08.2019

Dyżury radnych RMT


VIII kadencja (2018-2023)


Dyżur Przewodniczącego RMT Marcina Czyżniewskiego

każdy wtorek w godz. 9.00 - 10.00
Urząd Miasta Torunia, II p. pokój nr 45
po wcześniejszym umówieniu się osobiście lub tel. 56 61 18 727


Dyżury w Urzędzie Miasta Torunia - parter, pokój radnego - nr 9, godz. 14.00 - 16.00

29.10.2019r., godz. 14.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

22.10.2019r., godz. 16.00-18.00

dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

15.10.2019r.
dyżur pełni radny: Jacek Krzyżaniak - godz. 15.00 – 16.00

10.10.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska –godz. 15.00 – 16.00

8.10.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00-15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00-18.00

2.10.2019r. (środa)
dyżur pełni radny: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00

1.10.2019r. godz. 16.00-18.00;
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński – godz. 14.00-16.00, Wojciech Klabun – godz. 15.00-16.00

24.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Józef Wierniewsk – godz. 15.00-16.00

17.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski – godz. 16.00-17.00, Jacek Krzyżaniak – godz. 15.00-16.00

12.09.2019r. (czwartek) godz. 15.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Dagmara Tuszyńska, Bartłomiej Jóźwiak

10.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00-15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00-18.00

4.09.2019r. (środa),
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - godz. 16.00 – 17.00, Witold Waczyński – godz. 14.00 – 16.00

3.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun – godz. 15.00 – 16.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

27.08.2019r.
dyżur pełnią radne: Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

20.08.2019r., godz. 15.-00 – 16.00
dyżur pełnią radny: Dariusz Mądrzejewski

16.08.2019r. (piątek)
dyżur pełni radna: Katarzyna Czhłopecka – godz. godz. 8.00 – 9.00

13.08.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

7.08.2019r. (środa)
dyżur pełnią radny: Michał Rzymyszkiewicz – godz. 16.00 – 17.00, Wojciech Klabun – godz. 15.00 – 16.00

6.08.2019r., godz. 14.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

30.07.2019r., godz. 14.00 – 15.00
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

23.07.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00 – 15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Witold Waczyński – godz. 14.00 – 16.00

16.07.2019r.

dyżur pełni radny: Dariusz Mądrzejewski - godz. 15.00 – 16.00

11.07.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

3.07.2019r. (środa)
dyżur pełni radny: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00

2.07.2019r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz

25.06.2019r.

dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00 – 15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

19.06.2019r. (środa)
dyżur pełni radny: Jacek Krzyżaniak – 14.00 – 15.00

18.06.2019r.

dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Piotr Lenkiewicz – godz. godz. 15.00 – 16.00

13.06.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

11.06.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

5.06.2019r. (środa)
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00, Józef Wierniewski - 15.00-16.00

9.05.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

30.04.2019r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz

23.04.2019r.
dyżur pełnią radni: Danuta Zając, Jan Ząbik

11.04.2019r. (czwartek)

dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

9.04.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

3.04.2019r. (środa)

dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00, Józef Wierniewski - 15.00-16.00

2.04.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

26.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

19.03.2019r. godz. 15.00-16.00

dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski, Bartłomiej Jóźwiak

14.03.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

12.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Piotr Lenkiewicz, Sławomir Kruszkowski

6.03.2019r. (środa), godz. 16.00 – 17.00
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz, Jacek Krzyżaniak

5.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

26.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska, Jarosław Beszczyński

19.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

14.02.2019r. (czwartek)
dyżur pełnią radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

12.02.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

6.02.2019r. (środa)
dyżur pełnią radny: Michał Rzymyszkiewicz – godz. 16.00 – 17.00

5.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

29.01.2019r.
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

22.01.2019r.

dyżur pełni radny: Witold Waczyński

15.01.2019r.
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak, Maciej Krużewski

08.01.2019r.
dyżur pełni radny: Wojciech Klabun


Dyżury poza Urzędem Miasta Torunia


Beszczyńska Kamila

- Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gagarina 36 (pok. n-lski) - I wtorek m-ca - 9.00 – 10.00.

Beszczyński Jarosław
- po indywidualnym telefonicznym umówieniu: tel. 664 780 638

Gulewski Paweł

- Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Krasińskiego 45/47 -II wtorek m-ca, co drugi miesiąc począwszy od lutego - 16.30 – 17.30.

Jakubaszek Michał
- Kancelaria Adwokacka, ul. Jagiellońska 25A/5 - I poniedziałek m-ca - godz. 18.00 - 19.00 po wcześniejszym umówieniu się osobiście lub tel. 607 636 486. Dyżury w innych terminach i miejscu możliwe są po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Klabun Wojciech
- Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Paderewskiego 5/11 - I poniedziałek m-ca - 16.00 – 17.00.

Kruszkowski Sławomir
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Kosynierów Kościuszkowski 6 - II czwartek m-ca (począwszy od lutego) 17.00 – 18.00.

Krużewski Maciej
29.06.2019r. - Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Targowa 17 - godz. 12.00 – 13.00.
od września – pierwsza sobota miesiąca w godz. 12.00 – 13.00:
- Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Targowa 17 (wrzesień, grudzień),
- Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Łąkowa 13 (październik, styczeń),
- Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Dziewulskiego 2 – (listopad, luty).

Krzyżaniak Jacek
- Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Rzepakowa 7/9 - I poniedziałek miesiąca - 17.00 – 18.30.

Mądrzejewski Dariusz
- Biuro Poselskie Porozumienia, ul. Mostowa 27/2 - I poniedziałek miesiąca - 16.00 – 18.00.

Margareta Skerska-Roman

- Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Krasińskiego 45/47 -II - 8 marca 2019 r. (piątek) - 16.30 – 17.30.

Żejmo-Wysocka Krystyna
- IX Liceum Ogólnokształcące, ul. Rydygiera 12a - Ostatni wtorek m-ca - 15.00 – 17.00.

Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: Radni
Data wytworzenia: 07-09-2010
Kto opublikował: Beata Czerwonka
Data publikacji: 00-00-0000 00:00:00
Kto zmodyfikował: Beata Czerwonka
Data ostatniej modyfikacji: 29-07-2019 13:10:06
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt